Przekaż nam 1,5% podatku!

Pomóż fundacji

Każda forma pomocy jest bardzo ważna, ponieważ można ją przełożyć na wartość życia i zdrowia osób żyjących najczęściej w skrajnym ubóstwie.

Pomóż fundacji

Przekaż wsparcie

Wybierz kwotę wsparcia:

50 zł100 zł200 zł500 zł

Dowolna kwota

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Przekaż nam 1,5% podatku

Przy wypełnianiu zeznania podatkowego PIT podaj w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000399191

Misją naszej fundacji jest wyrównywanie szans społeczno-rozwojowo-edukacyjnych dzieci i młodzieży z ubogich i patologicznych rodzin, a także wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Pomożesz? To nic nie kosztuje!

Wsparcie finansowe

Jeśli chcesz wesprzeć nas finansowo prosimy o wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Różyczka: 69 1050 1298 1000 0023 5861 4036 (ING)

- Kod BIC/SWIFT ING: INGBPLPW
- IBAN ING: pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i „PL” przed numerem rachunku
PL 38 1050 1298 1000 0024 1391 6525  (Darowizny w euro)

Wspomóż fundację

Dane adresowe: ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice;
Możesz skorzystać także z portalu siepomaga.pl:

Dary rzeczowe

Jako Fundacja przyjmujemy także dary rzeczowe, które możemy przekazać naszym podopiecznym. Dzieciom najbardziej brakuje przyborów do nauki i środków na organizację wolnego czasu. Potrzebne są przybory szkolne (zeszyty, kredki, farby, bloki, piórniki, plecaki), gry (planszowe, szachy, warcaby, puzzle, klocki) i inne zabawki oraz sprzęt sportowy dla dzieci (piłki, rowerki, hulajnogi, skakanki itd.). W trosce o niemarnowanie żywności zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie. Regularnie przekazujemy naszym podopiecznym paczki żywnościowe o przedłużonym terminie ważności. Cały czas, w ramach akcji „Ubrania do Oddania” prowadzimy zbiórkę odzieży, obuwia i dodatków. Istnieje możliwość przekazania cennych dla Państwa przedmiotów na organizowane przez nas, okolicznościowe aukcje charytatywne. Osoby, które chciałyby zorganizować zbiórkę na rzecz naszych podopiecznych prosimy o kontakt.

Akcje charytatywne

Zapraszanie Fundacji do udziału w akcjach, koncertach i innych imprezach organizowanych w celach charytatywnych.

Wolontariat

Poszukujemy osób które chciałyby nabyć nowe doświadczenia poprzez wolontariat. Osób, które chciałyby poświecić swój czas i ofiarować coś wyjątkowego drugiemu człowiekowi. Szczególnie czekamy na wolontariuszy, którzy chcieliby wesprzeć działania pedagogów obejmując wsparciem naszych podopiecznych, dzieci i młodzież.

Wpłać Darowiznę

Kwota
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.