Pomóż fundacji

Każda forma pomocy jest bardzo ważna, ponieważ można ją przełożyć na wartość życia i zdrowia osób żyjących najczęściej w skrajnym ubóstwie.

Pomóż fundacji

Przekaż wsparcie

Wybierz kwotę wsparcia:

50 zł100 zł200 zł500 zł

Dowolna kwota

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Formy pomocy

Wsparcie finansowe

Jeśli chcesz wesprzeć nas finansowo prosimy o wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Różyczka: 69 1050 1298 1000 0023 5861 4036 (ING)

- Kod BIC/SWIFT ING: INGBPLPW
- IBAN ING: pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i „PL” przed numerem rachunku
PL 38 1050 1298 1000 0024 1391 6525  (Darowizny w euro)

Wspomóż fundację

Dane adresowe: ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice;
Możesz skorzystać także z portalu siepomaga.pl:

Dary rzeczowe

Jako Fundacja przyjmujemy także dary rzeczowe, które możemy przekazać naszym podopiecznym. Dzieciom najbardziej brakuje przyborów do nauki i środków na organizację wolnego czasu. Potrzebne są przybory szkolne (zeszyty, kredki, farby, bloki, piórniki, plecaki), gry (planszowe, szachy, warcaby, puzzle, klocki) i inne zabawki oraz sprzęt sportowy dla dzieci (piłki, rowerki, hulajnogi, skakanki itd.). W trosce o niemarnowanie żywności zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie. Regularnie przekazujemy naszym podopiecznym paczki żywnościowe o przedłużonym terminie ważności. Cały czas, w ramach akcji „Ubrania do Oddania” prowadzimy zbiórkę odzieży, obuwia i dodatków. Istnieje możliwość przekazania cennych dla Państwa przedmiotów na organizowane przez nas, okolicznościowe aukcje charytatywne. Osoby, które chciałyby zorganizować zbiórkę na rzecz naszych podopiecznych prosimy o kontakt.

Akcje charytatywne

Zapraszanie Fundacji do udziału w akcjach, koncertach i innych imprezach organizowanych w celach charytatywnych.

Wolontariat

Poszukujemy osób które chciałyby nabyć nowe doświadczenia poprzez wolontariat. Osób, które chciałyby poświecić swój czas i ofiarować coś wyjątkowego drugiemu człowiekowi. Szczególnie czekamy na wolontariuszy, którzy chcieliby wesprzeć działania pedagogów obejmując wsparciem naszych podopiecznych, dzieci i młodzież.

Wpłać Darowiznę

Kwota
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.