Andrzej Opiela

Andrzej w 2010 roku odczuwał bóle głowy, a także drętwiała mu prawa ręka i noga. W listopadzie zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową - guza mózgu. Operacyjnie usunięto guza i rozpoczęto leczenie na oddziale onkologii w jednym z katowickich szpitali. Obecnie jest pod kontrolą poradni onkologicznej. Od urodzenia jest też pod stałą kontrolą kardiologiczną, gdyż ma wrodzoną wadę serca. Andrzej ma też niedosłuch na wysokie dźwięki.

Mimo problemów ze zdrowiem chciałby iść na koncerty raperów takich jak Sobel, Kubańczyk czy Mata, a także gwiazdy sceny disco polo – Zenona Martyniuka. Jednak największym marzeniem Andrzeja jest dopingowanie reprezentacji Polski w meczu piłki nożnej na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Aby pomóc Andrzejowi wpłat można dokonywać na subkonto 70 1050 1298 1000 0090 80801997 oraz przekazać 1,5% podatku na nr KRS 0000399191 z dopiskiem „dla Andrzeja Opiela”.