Ogólnopolskie Zawody Wspinaczkowe Osób z Niepełną Sprawnością. Memoriał Ryśka Pilcha.

Fundacja Różyczka, przy współpracy z Chwyciarnią Arena Gliwice, zapraszają wszystkich miłośników wspinania do udziału w I Gliwickich Ogólnopolskich Zawodach Wspinaczkowych Osób z Niepełną Sprawnością Memoriał Ryśka Pilcha. Ryszard Pilch był wieloletnim podopiecznym i przyjacielem fundacji. Autorem znanych, klasycznych dróg zarówno w skałach, jak i Tatrach. Był też osobą niepełnosprawną, chorującą na stwardnienie rozsiane. Odszedł od nas w 2020 roku. Jednym z celów Memoriału Ryśka Pilcha jest upamiętnienie jego postaci.
Ponadto nasze zawody mają na celu zintegrować nie tylko osoby z niepełnosprawnościami z całej Polski, ale też pasjonatów, ludzi gór i wszystkich tych, którym wspinaczka jest bliska sercu.
W wydarzeniu weźmie udział pierwszych 130 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, które zgłoszą swój udział.
Dla kibiców ilość miejsc jest nieograniczona!

Gwarantujemy zdrową rywalizacje i dobrą zabawę.
Udział w zawodach jest bezpłatny.
Szczegóły u koordynatora projektu Hanny Narkiewicz-Berwid pod numerem telefonu 32/2382205 lub 502659370.

Uczestnictwo w zawodach możliwe jest po:

- wypełnieniu dokumentów z zakładki "Do pobrania" i odesłaniu ich na adres:

memorial.ryska.pilcha@gmail.com

- zapoznaniu się z regulaminem zawodów, który również znajduje się w powyższej zakładce

- otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej od organizatorów o potwierdzeniu rejestracji uczestnika.

Dokumenty do pobrania: Kliknij