Konkurs Plastyczny

Konkurs Plastyczny „TAKI JESTEM”

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice

Szanowni Państwo

Fundacja „Różyczka” oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Gliwicach mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Taki jestem”, organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Przygotowywanie przez nas konkursów i festiwali dla twórców z niepełnosprawnością intelektualną stało się już wieloletnią tradycją i stałym elementem naszej pracy na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych. Udział w konkursach wyzwala wśród twórców chęć przekazania swojej wizji świata, pasji, emocji i oryginalnych spostrzeżeń.

W tym roku zapraszamy uczestników Państwa Placówki do Konkursu Plastycznego „TAKI JESTEM” pozwalającego opisanie za pomocą różnych technik plastycznych swojego otoczenia, rodziny, zainteresowań oraz indywidualnej aktywności.

Jako organizatorzy zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie organizatorom jednej pracy konkursowej. Dzięki temu stworzymy niepowtarzalną kolekcję – wystawę prac plastycznych twórców niepełnosprawnych z całej Polski. Prace te będą promowały środowisko twórców niepełnosprawnych oraz eksponowały ich talent i zaangażowanie zarówno w mediach publicznych jak i społecznościowych.

Dzięki nim będziemy też mogli uhonorować Mecenasów naszego Konkursu oraz wszystkie osoby publiczne i prywatne zaangażowane w Przedsięwzięcie. Będzie to też forma promocji Państwa Placówki.

Raz jeszcze zapraszamy do udziału w Konkursie Plastycznym „Taki jestem”; dziękujemy serdecznie za okazanie zrozumienia i wsparcie naszych działań na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych.

Z poważaniem

Wojciech Kotylak

Koordynator Konkursu

Kliknij, żeby zobaczyć regulamin konkursu